VÁLKA GANGŮ 7. - 11.5.2013
19:29 15.11.2009
...
...
...
...
...
VÁLKA GANGŮ I. (2008)


Děj tohoto konfliktu se odehrává uprostřed lesů v jihovýchodní Kolumbii poblíž starého opuštěného letiště u města Mitú.


Gang po zuby ozbrojených drogových dealerů zde obsadil několik opuštěných objektů za účelem výroby a distribuce drog. Mají zde ukryté i moderní komunikační zařízení ve formě satelitu, kterého se zmocnili při brutálním útoku na ústředí DEA v Kolumbii (DEA – organizace bojující proti narkomafii). Za incidentem pravděpodobně stojí nový drogový gang La-Skwatadora, který se snaží odstranit vše, co stojí v cestě jejich obchodu.Fifa Coins| Fifa Coins| Fifa Coins| Fifa Coins| Fifa Coins| replica watches|


Organizace DEA reaguje na okolnosti a posílá do oblasti několik svých jednotek za účelem rozprášení tohoto gangu...


...........................................................


VÁLKA GANGŮ II. (2009)


Gang úspěšně opustil svou laboratoř uprostřed kolumbijských pralesů u vesničky Mitú a za pronásledování jednotek DEA se vydal na letiště.


Po urputných bojích se podařilo La-Skwatadorským odletět odcizeným letadlem s několika desítkami kilogramů vyrobených drog směrem k městečku Puerto López...


Jednotky DEA jsou drogovému kartelu opět v patách díky získanému komunikačnímu zařízení s cennými důkazy.


Při monitorování gangsterského městečka Puerto López byla sestřelena malá špionážní helikoptéra, která se zřítila i s posádkou přímo do nepřátelského území.


Jednotky DEA jsou vysláni na záchranou misi, která má za úkol osvobodit pilota a získat pořízené fotografie nepřátelského území pro další útok.


...........................................................


VÁLKA GANGŮ III. (2009)


Sestřelený pilot stihl vyslat těsně před zřícením nouzové SOS... Do několika hodin se za městečkem Puerto López seskupily jednotky DEA s cílem zachránit svého člověka a získat cenné informace z helikoptéry.


Jednotky DEA narazily okamžitě na tvrdý a nečekaný odpor La-Skwatadorských, kteří byli dobře informovaní a předvídali plány DEA.


DEA sice našla a zničila zřícenou helikoptéru, získala orto-foto snímky, ale místo pilota byl na sedadle krví napsaný vzkaz... „Opusťte oblast do 15:00, jinak pilot zemře“.


Jednotky na toto nereagovaly a snažily se urputně najít svého člověka. Pročesávaly každý metr oblasti La-Skwatadora, ale bez touženého výsledku, navíc s obrovskými ztrátami na životech svých lidí.


Čas se naplnil a gang La-Skwatadora na nic nečekal a popravil pilota bez mrknutí oka – oběšení... Tato radostná zpráva se rychle šířila mezi obyvateli oblasti a zanedlouho se dostala i k vedení DEA.


Velení jednotek DEA odvolává na konci dne své muže. Analýza získaných snímků ze zřícené helikoptéry odhalila několik připravených mobilních zbraní hromadného ničení a úpravnu surového kokainu....


...........................................................


VÁLKA GANGŮ IV. (2010)


Jednotky DEA úspěšně odhalily úpravnu surového kokainu a po dlouhých bojích zajali 4 gangstery La-Skwatadorských.


Po nekonečném výslechu a mučení získali od jednoho z nich cenné souřadnice zbraní hromadného ničení. Všichni 4 gangsteři byli poté na místě zastřeleni. Před popravou jeden gangster cosi zamumlal – „TODOS MUEREN!“ (všichni zemřete!).


Na konci dne byli kolumbijští agenti vysláni splnit poslední úkol –nalézt a zničit zbraně hromadného ničení. Po ověření souřadnic byla nalezena pouze jedna bomba.


Přivolaný pyrotechnik umístil nalezené nálože C4 a začalo odpočítávání – 10 – 9 – 8 ... 1! Buuuuuuuuuuuuuuuum! Po ohlušujícím výbuchu nastalo hrobové ticho, jen v dálce byl slyšet smích La-Skwatadorských a skandování jména - Rodríguez de la López hurra Rodríguez de la López hurra!


... agenti DEA nevědomky odpálili biologickou zbraň, která zamořila celou oblast. Po několika hodinách se objevují u agentů DEA první příznaky. Všichni jsou nakaženi neznámým virem profesoera Rodrígueze de la Lópeze... Začíná hra o přeží...


...........................................................


VÁLKA GANGŮ V. (2011)


Nakažení agenti DEA se z posledních sil seskupili za městečkem Puerto Lopez, aby vymysleli plány na následující den. Úkol byl jasný: najít a zajmout profesora Rodrígueze de la Lópeze.


Gang byl na útoky DEA opět připraven a během noci zatarasil jedinou příjezdovou cestu do městečka. Po několika hodinách boje se podařilo prolomit zátarasy a DEA si vybudovala svou malou základnu a polní nemocnici přímo v území La-Skwatadorských.


U všech agentů DEA se zhoršují příznaky a několik desítek již na tento virus podlehlo. Další zemřeli při obraně základny, která byla po celý den napadána gangem.


Z posledních sil DEA vysílá konvoj do oblasti a pokouší se najít profesora. Během několika hodin jsou agenti úspěšní. Sledují vozidlo ve, kterém sedí Rodríguez de la López. Po dvaceti minutách nelítostných bojů je profesor zajat společně i s jeho osobním řidičem. Oba jsou okamžitě eskortování na základnu.


Několika hodinový výslech a vyjednávání bylo pro DEA úspěšné - profesor označil místa, kde byly zakopány protilátky. Pomocí detektoru kovů DEA vykopala bedny, avšak v nestřeženém okamžiku řidič vytáhl skrytou zbraň za pokřiku VIVA LA SKWATADORA několika nemocným agentům ušetřil trápení.


Poté profesor během hodiny připravil protilátku a zbytek přeživších DEA zatím zachránil. La-Skwatadorší se tuto zprávu dozvěděli a ihned se přeskupili k obraně druhé bomby s virem. Rodríguez měl vše předem promyšlené a tento tah od zbytku Gangu očekával. Při pátrání po druhé bombě se podrařilo profesorovi uniknout ze zajetí DEA a gang La-Skwatadora byl na konci dne opět úspěšnější.


...........................................................


VÁLKA GANGŮ VI. (2012)


Po útěku Rodrígueze de la Lópeze si na konci dne jednotky DEA vyžádaly posily. Z původních cca 150 jich zůstalo pouze několik. Za pár dní jsou nové posily na místě i spolu s nejnovějšími přístroji, které získali od ruských kolegů.


Tyto přístroje byli určené k dohledání raněných nebo padlých agentů. Na poslední misi byl každý z DEA vybaven malým vysílačem, který v případě nouze vysílá signál SOS.


Aby La-Skwatadorští zastavili šíření nebezpečného viru, několik agentů pohřbívají přímo na místě smrti. Z ústředí DEA je vydán rozkaz: Nalézt a vyzvednout všechna těla, následně provést pitvu a získat informace o zákeřném viru.


Každý hrob byl překvapivě hlídán gangem a ztráty na životech agentů se tím více prohlubovaly.


Po dlouhých bojích nastává čas pitvy... Po 60-ti minutové pitvě jsou doktoři zděšeni výsledkem a okamžitě nařídili spálení všech deseti těl.


Mezitím se zbytky La-Skwatadorských přesunuli z Puerto Lopez zpět hluboko do pralesa do oblasti Nukak Tunahi. Obchodují zde s Nukakskými indiány, kteří pěstují KOKU a tu vyměňují ji za zbraně ukořistěné gangem. Někteří indiáni se ke gangu přidali, aby bránili své území.


Po několika hodinách byli objeveni dva překupníci gangu, kteří byli následně sledováni. DEA je pronásledovala až do vesničky indiánů. Bylo zde několik políček koky, které DEA postupně objevila a zničila. Tím rozzlobila nejen La-Skwatadory, ale také Nukaky. Byl to jediný zdroj jejich obživy...


...........................................................


VÁLKA GANGŮ VII. (11.5.2013)


Z indiánské vesničky vedla koková stezka přímo na ukrytou základnu gangu. Dva překupníci nedorazili se zásilkou koky včas a gang začal tušit, že je zle. La-Skwatadorští se tedy zakopali na základně, nabili zbraně a čekali.


Po několika hodinách zbytky La-Skwatadorších prchají a agenti obsazují celý kopec, kde prohledávají základnu. Když ustanou výstřely, do vysílačky ozve... " Rodríguez de la López nenalezen".


DEA zřizuje tábor na základně gangu a přečkává tu další noc.


Během následujícího rána se Rodríguez potkává se svými bojovníky. Gangsteři jsou na profesora ale velice rozzlobeni, že pomohl agentům DEA najít protilátku, rozhodnou se ho spoutat a ponechat na neznámém místě vlastnímu osudu.


Agenti nepřestávají pátrat po profesorovi a snaží se ho dostat živého. Pokud se jim to podaří, Rodríguez jim postupně prozrazuje další tajná místa a potřebné informace pro jejich uzdravení.


Agenti se zanedlouho vydávají plnit své úkoly a na průzkum do nebezpečné oblasti…

Kdy: sobota 11.5.2013


Registrace: on-line na skwat@seznam.cz do neděle 5.5.2013 (22,00 hod.)


Kde: BVVP Ralsko - AS areál Nový Dvůr a okolí


Cena - registrovaní: 170 Kč /osoba


Cena - NEregistrovaní: 250 Kč /osoba (viz. níže)


Počet: max. 150-200 hráčů


...


Registrační e-mail musí obsahovat:


- jméno týmu (+ web)


- jména a data narození všech hráčů


- počet hráčů starších 18 let


- počet hřáčů ve věku 16-17 let


- volba týmu (jako v předchozích VG)


!!!
DEA - kompletní jakýkoliv maskovací vzor (kalhoty, blůza) a pokrývka hlavy - helma, klobouk
GANG - kompletní "civil" (bude upřesněno)
!!!- způsob dopravy (AUTEM - počet, či vlakem do Mimoně - možnost zajištění taxi)


- den příjezdu (pátek, sobota)


Po odeslání registrace na skwat@seznam.cz obdrží účastníci scénář a ostatní info max. 14 dní před akcí.


...


!!! POZOR !!!


Akce se mohou zůčastnit osoby starší 16-ti let bez vyjímky!!! Do věku 18-ti let bude vyžadován souhlas rodičů. Při registraci každý předloží OP či jiný platný doklad pro kontrolu věku.


Souhlas rodičů naleznete v příloze e-mailu včetně scénáře atd. Pokud někdo mladší 18-ti let nebude mít sebou toto potvrzení, nebude vpuštěn do hry!!!...


Finální info se podá na parkovišti všem hráčům v 9:50. Na nikoho se nebude čekat. Přijeďte proto prosím všichni nejpozději cca v 8:00. Každý ví, jak dlouho trvá vyzbrojit se a připravit..:-)


...


Průběh registrace:


Po příjezdu na parkoviště přijde na registraci pouze velící jednotky.


Velící poskytne k nahlédnutí OP od všech hráčů pro kontrolu jmen a věku a odevzdá souhlasy rodičů u hráčů mladších 18-ti let.


Na základě shody OP s registrací přes e-mail budou vydány ID náramky včetně všech ostatních informací. U shodných registrací bude požadováno vstupné 170 Kč / osoba.


Neregistrovaní hráči (tzn. ti, kteří nestihli registraci do neděle 5.5., nebo z nějakého záhadného důvodu nejsou na reg. listině) jsou znevýhodněni zvýšeným vstupným – 250 Kč.


Každý hráč je povinen mít u sebe platný doklad prokazující jeho jméno a věk. V průběhu hry může probíhat namátková kontrola těchto údajů.


...


PRAVIDLA HRY


Zásah vystřelenou airsoftovou kuličkou:


• neplatí odrazem (tzn. kuličkou, která z nějaké příčiny (překážky) výrazně změnila směr)
• platí i do volné časti oblečení či výstroje
• platí i do helmy
• neplatí do zbraně
• platí i od svého spoluhráče


Medici a ošetření raněného:


• tento díl bez mediků


Refresh:


• DEA –00:00, 00:30 (bude upřesněno před akcí)
• Gang –00:15, 00:45 (bude upřesněno před akcí)


Bezpečnost:


• z důvodu bezpečnosti je žádoucí, aby si každý během celé akce (hry) chránil svůj zrak (ochranné brýle, štít, maska...) a to až do doby, dokud není hra ukončena
• hra nesmí probíhat jsou-li poblíž céčka. Když tento případ nastane, hra je automaticky přerušena do doby, než céčka opustí herní prostor
• úsťová rychlost – viz. doplňující informace v e-mailech (AEG - 135 max, sniperky 160 max)


Fotografové:


• pokud se hry budou účastnit fotografové, každý z nich je povinen mít oblečenou reflexní vestu a nasazené ochranné brýle
• každý fotograf musí zvážit situaci a nesmí zbytečně svým focením mařit probíhající akci nebo jakkoliv upozorňovat na účastníky hry (zejména půlhodinovým ostřením digitálem na jedno místo:)


Pyrotechnika:


• je ZAKÁZÁNA jakákoliv pyrotechnika která dělá BUM, či nějaký jiný hluk
• výjimku tvoří pouze nálože uvedené ve scénáři
• povoleny budou pouze MALÉ DÝMOVNICE či značkovací dýmovnice s dobou hoření max. 2 min. (žádné armádní plechovky či velké voskové dýmovnice!!!)


Doporučení:


• oranžová reflexní vesta pro označení mrtvolek
• vysílačky pro komunikaci (PMR, RF) – kanály DEA 1, 2, 3, kanály Gang 4, 5, 6
• svítilny, baterky, polní lopatky...


Pořadatelé a spolupořádající týmy:


• někteří spolupořadatelé budou pouze v roli pozorovatelů
• pořadatelé a spolupořadatelé budu mít jiný ID náramek než ostatní účastníci hry a jsou povinni se při řešení konfliktu tímto ID náramkem prokázat
• každý pořadatel nebo spolupořadatel má právo napomenout účastníka hry za nedodržení pravidel, podvádění či jiné neslušné chování a zapsat si jeho jméno a jméno týmu
• v případě opakovaného napomenutí má pořadatel nebo spolupořadatel právo odebrat dotyčnému ID náramek a vyloučit ho ze hry (toto pravidlo se vztahuje i na fotografy)


Doplňující info:


• parkoviště má souřadnice: 50°39'7.441"N, 14°47'52.95"E (mapy.cz)
• akce se mohou zůčastnit osoby starší 16-ti let bez výjimky!!! Do věku 18-ti let bude vyžadován souhlas rodičů a předložení OP.
• hra má jasně daný scénář (body 1-8), takže budeme rádi, pokud toto pořadí dodržíte!!!
• scénář, mapa a doplňující info bude k vidění na parkovišti


...


Pořádající SKWAT team se zříká a distancuje od jakékoliv odpovědnosti a nenese rizika za případné zranění či škody způsobené při hře.
dn obrzky